На початку ХХ століття в Проскурові функціонувало 19 готелів. У 1910-1912 роках купець Сімха (Нафтула) Вассерман збудував на вулиці Олександрівська (тепер Проскурівська) будівлю в стилі модерн, де розмістили готель «Континенталь».
Він мав три «люксових» апартаменти, п’ять номерів «першого класу», електричне освітлення і вирізнявся серед інших готелів наявністю гарячого водопостачання, попри відсутність в місті водогону.
Сімха (Нафтула) Вассерман домовився з власником розташованого поблизу чавуноливарного та механічного заводу Бейріша Ашкіназі. Вони організували постачання по наземному трубопроводу води, яка нагрівалася в ливарному цеху підприємства.
Після окупації Проскурова Червоною Армією в листопаді 1920 року будівлю готелю націоналізували та передали в користування радянським установам.

