Хмельничани зареєстрували петицію про організацію зустрічі загиблих військових. Чому це важливо?

Хмельничани зареєстрували петицію про організацію зустрічі загиблих військових. Чому це важливо?

19 вересня 2024 року хмельничани зареєстрували петицію до міської влади з проханням створити постійний офіційний протокол зустрічі кожного загиблого героя. Містяни пропонують кроки, що допоможуть гідно вшанувати кожного військового, який загинув під час російсько-української війни. 

Про зміст та важливість петиції — читайте у матеріалі Лінзи.

Зміст петиції 

Для гідного прощання з героями хмельничани пропонують наступні кроки:

  • Офіційна зустріч тіла загиблого з участю громади, представників місцевої влади, військових та духовенства.
  • «Живий коридор» уздовж маршруту процесії.
  • Супровід колони з прапорами та сиренами під час перевезення тіла загиблого.
  • Озвучення інформації про загиблого героя через мегафон під час руху колони.

Чому це важливо?

Вона зауважує, що наразі немає єдиної церемонії поховання, героїнізації на національному рівні. 


Автор