Під шлюзним мостом на Хмельницькій набережній працює кав’ярня «Очерет». Ця територія належить КП «Парки і сквери Хмельницького», а приміщення КП «Агенція муніципальної нерухомості».
Приміщення двічі намагалися здати в оренду: навесні 2023 року, а потім у 2024. Орендар знайшовся та облаштував там кав’ярню. Раніше на цьому місці був гараж, а територія навколо нього була в занедбаному стані. Нині власники кав’ярні створили літній майданчик, який продовжують вдосконалювати.



Про унікальність закладу, його створення, реконструкцію, плани на майбутнє та доступність кав’ярні — читайте у матеріалі Лінзи.
Ідея створення та унікальність
Менеджерка закладу Аміна розповідає, що ідея «Очерету» виникла з бажання створити місце — не лише про каву, а й про людей та спільноту.
«Ми прагнемо, щоб відвідувачі почувалися комфортно, незалежно від того прийшли вони на прогулянку, працювати чи просто відпочити з друзями», — зазначає Аміна.


Ще одна особливість закладу — асортимент вітрини, в основі якого є вегетаріанські позиції.
«Зараз 80% наших десертів — вегетаріанські. Маємо на меті збільшення цього асортименту в майбутньому», – розповідає Аміна.
У щоденній роботі кав’ярні «Очерет» головне — це відвідувачі, продукт і атмосфера. Тут не просто продають каву, а створюють особливий простір, в який хочеться повертатись. Також заклад має слоган: «Особливі місця створюють люди».

«Через продукт ми комунікуємо з людьми, — розповідає менеджерка закладу Аміна. – Наша локація залучає різноманітну аудиторію. Зазвичай, наші гості не просто беруть каву з собою, а приходять, щоб відпочити, попрацювати чи зустрітися з друзями. Тому ми створюємо атмосферу, яка буде комфортною для всіх ».
Більше, ніж просто кав’ярня
Заклад активно підтримує благодійні ініціативи. Наприклад, у рамках проєкту «Хмельницький Вдячний» тут надають 100% знижку на всі напої для військових.
«Ми бачимо, як часто до нас приходять військові та їхні родини. Це найменше, що ми можемо зробити, щоб висловити їм подяку», — каже Аміна.
Крім цього, на літньому майданчику кав’ярні можна проводити фотосесії за вільний донат. Усі кошти зі зйомок спрямовуються на підтримку ЗСУ.


«Організація зйомок обов’язково узгоджується попередньо. Ми не ставимо ніяких обмежень по часу та сумі, просто кажемо, що в нас є банка, будь ласка, скануйте QR-код і допомагайте збору», — розповідає менеджерка.
Також кав’ярня «Очерет» є майданчиком для різних заходів. Тут уже проводилися психологічні семінари, майстер-класи з флористики, художні вечори. Влітку планують організовувати спортивні активності — йогу, пілатес та ранкові пробіжки.
Pet-friendly простір
Ще одна особливість «Очерету» — його відкритість до відвідувачів із тваринами.
«Ми повністю підтримуємо pet-friendly культуру. Гості часто приходять до нас не лише з песиками, а з котами, і навіть кроликами! Ми завжди знайомимося з пухнастиками та пригощаємо ласощами», — з усмішкою розповідає Аміна.
Реконструкція
У березні 2025 року в закладі провели реконструкцію: розширили літній майданчик, облаштували додаткові місця для відпочинку. Благоустрій території проводиться за кошти власників закладу за погодженим проєктом з Департаментом інфраструктури міста.
«Ми зачинилися на два тижні, переклали плитку, покращили благоустрій та продовжуємо працювати над покращенням простору. Щойно потеплішає, завершимо озеленення території», — ділиться Аміна.



В межах проєкту благоустрою території передбачений пандус, але через нестачу фахівців, його встановлення затримується.
«Питання інклюзії дуже важливе для нас. Звісно ж, ми подбаємо про те, аби заклад та територія навколо нього були доступними для маломобільних груп населення. Також, помічаємо, що до нас приходить багато гостей з дитячими візочками, і їм складно потрапити у заклад без допомоги. Ми знаємо про цю проблему й активно працюємо над її вирішенням», — додає менеджерка.
Плани на майбутнє
Передусім команда працює над відкриттям власної кухні.
«У меню точно не буде м’яса. Ми поки що не визначилися з форматом: чи це будуть лише сніданки, обіди та вечері, чи страви протягом дня. У цьому питанні, ми залишаємо для себе простір для експериментів та досліджень. Але точно знаємо, що хочемо налаштувати роботу якісно для працівників та споживачів», — говорить Аміна.
Також у планах — запуск віконця для кави на виніс, щоб відвідувачі отримували свої замовлення комфортніше, без довгих очікувань в черзі. На території закладу планують облаштувати дитячий куточок.


Для команди «Очерету» створення простору стало не лише бізнесом, а справжньою трансформацією. Вони відкриті до змін, готові підтримувати нові проєкти та конструктивну критику.
«Ми лише на початку свого шляху, і для нас важливо чути гостей. Якщо у нас є якісь недоліки — скажіть про них! Ми не будемо це заперечувати, а навпаки, виправимо, щоб стати кращими», — підсумовує Аміна.
Завітати в кав’ярню «Очерет» можна щодня з 9 до 21, щоб випити кави, спробувати десерти, зустрітись з друзями або почитати книжку і насолодитись краєвидом на набережну та річку.
«Ми хочемо, щоб кожен, хто заходить до нас, відчував себе частиною спільноти. Впевнені, саме люди роблять місця особливими!», — наголошує Аміна.



Цей матеріал є партнерським та підготовлений за підтримки компанії.
