Вокзал станції Гречани. Як виглядала будівля?
Вокзал станції Гречани у 60-х роках ХХ століття. Віртуальний музей міста Хмельницького

Вокзал станції Гречани. Як виглядала будівля?

У 1913 році в селі Гречани товариство Подільської залізниці збудували паровозне депо, залізничні майстерні та станцію. У 1914 році станція Гречани стає залізничним вузлом.

Нині локомотивне депо та станція Гречани продовжують свою роботу. Будівля вокзалу станції Гречани до нашого часу не збереглась. Її знесли у 1990-х роках, для будівництва нової будівлі вокзалу, однак цього досі не зробили.


Автор

  • Народився у Хмельницькому. У 2024 закінчив історичний факультет ЛНУ імені Івана Франка та здобув ступінь бакалавра освіти (Історія).

    Цікавиться політологією, громадським сектором та підприємництвом. Серед книжок фаворити — нонфікшн, антиутопії та детективи.

    Переглянути мареріали