Хмельничанин Ян Ерл-Ружицький виступив з трибуни ООН, представляючи українську молодь на міжнародному рівні

Хмельничанин Ян Ерл-Ружицький виступив з трибуни ООН, представляючи українську молодь на міжнародному рівні

Під час Тижня високого рівня Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку молодіжні делегати України до ООН Віталіна Шевченко та Ян Ерл-Ружицький уперше виступили з трибуни ООН, представляючи українську молодь на міжнародному рівні.

Про це повідомила команда Офісу підтримки Молодіжних делегатів до ООН у коментарі Лінзі.

Їхні виступи пролунали в рамках ювілейної сесії з нагоди 30-річчя Всесвітньої програми дій для молоді – документа, що визначає пріоритети молодіжної політики у світі.

Ян Ерл-Ружицький та Віталіна Шевченко підкреслили, що реалізація програм, спрямованих на участь молоді, неможлива без дотримання міжнародного права та зупинення збройної агресії російської федерації проти України. 

За словами делегатів, війна позбавляє молодь не лише можливостей, а й самого майбутнього. Саме тому участь молодих людей в ухваленні рішень є критично важливою для відновлення миру, демократії та справедливості.

У своїй промові Ян вшанував пам’ять Тараса Мельника та Андрія Шкринди, знайомих і друзів, які віддали життя, захищаючи Україну. Крім того, делегат розповів про історію наймолодшого кримського політв’язня Аппаза Куртамета, незаконно засудженого за опір окупації. Ці історії стали символами того, як російська агресія цілеспрямовано знищує голос української молоді.


Автор