Хмельничани зареєстрували петицію про організацію зустрічі загиблих військових. Чому це важливо?

Хмельничани зареєстрували петицію про організацію зустрічі загиблих військових. Чому це важливо?

19 вересня 2024 року хмельничани зареєстрували петицію до міської влади з проханням створити постійний офіційний протокол зустрічі кожного загиблого героя. Містяни пропонують кроки, що допоможуть гідно вшанувати кожного військового, який загинув під час російсько-української війни.