Хмельничанин Ян Ерл-Ружицький став молодіжним делегатом України до ООН на 2025–2026 роки
4 червня визначили молодіжних делегатів України до Організації Об’єднаних Націй на 2025–2026 роки. Серед двох обраних делегатів хмельничанин Ян Ерл-Ружицький. Він та ще одна обрана делегатка Віталіна Шевченко представлятимуть українську молодь на 80-й сесії Генеральної Асамблеї ООН та інших міжнародних заходах.
Детальніше про програму та Яна Ерл-Ружицького — читайте в матеріалі «Лінзи».









