«Алея Надії» у Хмельницькому: 320 військових, на яких чекають вдома
На Майдані Незалежності у Хмельницькому з’явилися чотири блакитно-жовті циліндри. На них — сотні облич. Це не меморіал загиблим. Це місце тих, на кого чекають.
«Алею Надії» відкрили 10 квітня 2026 року. Вона об’єднала родини військових, які зникли безвісти або перебувають у російському полоні.
Про її ідею, перший знятий портрет і те, як додати фото — розповідаємо у матеріалі.



